Specjaliści z Elektrotek – kontakt

Elektrotek Sp. z o. o. zawsze stara się być blisko swoich klientów odpowiadając na ich potrzeby. Mamy wielu wykwalifikowanych specjalistów do Państwa dyspozycji. Nasi pracownicy to ludzie, którzy lubią swoją pracę, kompetentnie łączący fachową wiedzę i profesjonalizm z entuzjazmem wynikającym z ciągłego kontaktu z klientem. Możecie Państwo liczyć na rzetelną obsługą i indywidualną poradę w doborze produktów – przewodów, kabli, opraw oświetleniowych lub innych elementów osprzętu elektrotechnicznego. Poznajcie nasz zespół. Pomożemy dobrać odpowiedniego doradcę handlowego, który sprosta Państwa potrzebom. Poniżej znajdziecie Państwo informacje szczegółowe. Czekamy na Państwa zapytania.

Hurtownie elektroinstalacyjne: Opole, Wrocław i Kluczbork

Dzięki poniższym daniom kontaktowym bez problemu skontaktują się Państwo ze specjalistami z hurtowni elektrycznej z Opola, Wrocławia i Kluczborka.

mapa konturowa województw
Obowiązek Informacyjny

Opole

ul. Luboszycka 23 45-222 Opole tel. +48 77 541 80 80 fax +48 77 442 81 11

Kable i Przewody

Daniel Tokarski

Tel: +48 77 541 80 82 E-mail: daniel.tokarski@elektrotek.pl

Edyta Tokarska

Tel: +48 77 541 80 95 E-mail: edyta.tokarska@elektrotek.pl

Krzysztof Bar

Tel: +48 77 541 80 83 E-mail: krzysztof.bar@elektrotek.pl

Marcin Bieniek

Tel: +48 77 541 80 92 E-mail: marcin.bieniek@elektrotek.pl

Adrian Okos

Dyrektor Działu Kabli i Przewodów
Tel: +48 77 541 80 81 E-mail: adrian.okos@elektrotek.pl

Dział Osprzęt

Czesław Hazubski

Tel: +48 77 541 80 97 E-mail: czeslaw.hazubski@elektrotek.pl

Mariusz Wiśniewski

Tel: +48 77 541 80 85 E-mail: mariusz.wisniewski@elektrotek.pl

Tomasz Kołodziej

Tel: +48 77 541 80 84 E-mail: tomasz.kolodziej@elektrotek.pl

Tomasz Woszek

Dyrektor ds. Sprzedaży Osprzętu
Tel: +48 77 541 80 96 E-mail: tomasz.woszek@elektrotek.pl

Logistyka i obrót opakowaniami

Remigiusz Jarosz

Tel: +48 77 541 80 89 E-mail: remigiusz.jarosz@elektrotek.pl

Anna Schmidt

Tel: +48 77 541 80 94 E-mail: anna.schmidt@elektrotek.pl

Księgowość

Anna Kulczycka

Tel: +48 77 447 47 01 w.25 E-mail: anna.kulczycka@elektrotek.pl

Elżbieta Rygiel

Tel: +48 77 447 47 01 w.26 E-mail: elzbieta.rygiel@elektrotek.pl

Iwona Hrynyszyn

Tel: +48 77 447 47 01 w.27 E-mail: iwona.hrynyszyn@elektrotek.pl

Sklep Opole Godziny otwarcia

Pon-pt. 7:00 – 17:00 Sob. 8:00 – 14:00 Tel: +48 77 541 80 93

Wrocław

ul. Irysowa 9 55-040 Bielany Wrocławskie tel. +48 71 335 29 40 fax +48 71 335 29 50

Kable i Przewody

Adrian Kaczmarek

Tel: +48 71 335 29 42 E-mail: adrian.kaczmarek@elektrotek.pl

Piotr Skotniczny

Dyrektor Oddziału Wrocław
Tel: +48 71 335 29 41 E-mail: piotr.skotniczny@elektrotek.pl

Dział Osprzęt

Piotr Chudy

Tel: +48 71 335 29 44 E-mail: piotr.chudy@elektrotek.pl

Karina Michniewicz

Tel: +48 71 335 29 43 E-mail: karina.michniewicz@elektrotek.pl

Kluczbork

ul. Karola Miarki 24 46-200 Kluczbork tel. +48 77 447 47 00 fax +48 77 447 47 03

Andrzej Flejsierowicz

Tel: +48 77 447 47 00 E-mail: a.flejsierowicz@elektrotek.pl

Marian Oczowiński

Dyrektor Oddziału Kluczbork
Tel: +48 77 447 47 00 E-mail: m.oczowinski@elektrotek.pl

Sklep Kluczbork Godziny otwarcia

Pon-pt. 8:00 – 13:00 Sob. 8:00 – 14:00 Tel: +48 77 447 47 00