Hurtownia elektryczna Elektrotek – o nas

Działalność hurtowni elektrycznej Elektrotek na polskim rynku sięga lat siedemdziesiątych. Firma posiada bogate, ponad 40-letnie doświadczenie w branży. Początkowo firma skupiała się na usługach instalatorskich, z biegiem czasu, rozpoznając potrzeby oraz nisze asortymentowe, rozszerzyła działalność o produkcję przewodów elektrycznych, rozwijając się na rynku regionalnym. Od 2002 roku hurtownia elektryczna Elektrotek realizując zamierzone działania marketingowe oraz plan rozwoju strukturalnego, jako spółka prawa handlowego, przekształciła profil działalności na dystrybucyjny, zapewniając system sprawnej, kompleksowej oraz szybkiej obsługi klientów indywidualnych i korporacyjnych w zakresie dostaw kabli i przewodów oraz osprzętu elektrycznego. Wiele lat działań o charakterze produkcyjnym, inwestycyjnym i handlowym na rynku branżowym, zaowocowało poznaniem dogłębnych potrzeb oraz oczekiwań obecnych oraz potencjalnych klientów. Aktualnie spółka specjalizuje się w obsłudze dużych odbiorców. Do dnia dzisiejszego ujednolicony jest profil właścicielski spółki z funkcjami zarządczymi, co dowodzi szczególnej troski o klienta i rozwój firmy.


Hurtownia elektryczna Elektrotek ma swoją siedzibę w Opolu, gdzie znajduje się jej główny kompleks handlowo-magazynowy o powierzchni 20.000 m2, w tym magazyn asortymentowy na około 4000 miejsc paletowych, wyposażony w nowoczesne urządzenia służące do szybkiej, niezawodnej i kompleksowej obsługi klienta, takie jak przewijarki, suwnice, wózki widłowe itp. Oddziały hurtowni znajdują się też we Wrocławiu i Kluczborku.

Dlaczego warto wybrać naszą hurtownię elektryczną?

Hurtownia elektryczna Elektrotek sp. z o. o. oraz przedstawiciele jej zarządu byli wielokrotnie nagradzani za jakość świadczonych usług, sposób zarządzania oraz wpływ działalności przedsiębiorstwa na lokalne rynki i społeczność. Pragniemy pochwalić się między innymi pięciokrotną (w latach 2003 – 2007) nagrodą dla spółki, dziennika „Puls Biznesu” dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm. W roku 2009 firma znalazła się w gronie laureatów rankingu „Diamenty Forbesa 2009”. Naszym celem jest sukcesywne wzmacnianie pozycji na polskim rynku. Stawiamy na stabilny rozwój i chętnie inwestujemy w nowoczesne rozwiązania. W naszej hurtowni elektrycznej posiadamy szeroką ofertę kilkudziesięciu tysięcy produktów wszystkich znaczących marek producentów krajowych i zagranicznych, niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstwom instalacyjnym, telekomunikacyjnym oraz zakładom przemysłowym. Naszym celem jest dostarczanie produktów o najwyższej jakości na najbardziej konkurencyjnych warunkach handlowych oraz satysfakcja każdego klienta będąca efektem profesjonalizmu i szybkości operacyjnej naszego zespołu. Lata obecności w branży, wdrożenie systemów zarządzania jakością, ciągły wgląd właścicielski w działalność firmy oraz współpraca z największymi producentami z Polski i zagranicy zaowocowały zapewnieniem klientom szybkiego dostępu do poszukiwanych produktów oraz konkurencyjną politykę cenową, co czyni z hurtowni elektrycznej Elektrotek najlepszego partnera w dziedzinie handlu osprzętem elektrotechnicznym.