Co można znaleźć w hurtowniach elektrycznych? | ELEKTROTEK

rura elektryczna

Profesjonalne hurtownie elektryczne zapewniają nam nie tylko wysokiej jakości wyroby, ale również urozmaicony asortyment. Dzięki temu każdy klient, bez względu na swoje potrzeby, może znaleźć produkty, których w danym momencie potrzebuje. Co ważne, w hurtowniach możemy znaleźć wszelkiego rodzaju sprzęty i akcesoria, które spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa.

Doskonałym tego przykładem jest hurtownia elektryczna ELEKTROTEK w Opolu. Dostarczamy wysokiej jakości produkty posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty. Bardzo starannie wybieramy dostawców i producentów, z którymi współpracujemy, aby nie zawieść oczekiwań i zaufania naszych klientów. Oprócz tego każdemu gwarantujemy profesjonalną pomoc w doborze produktów z naszej oferty.

Z tego artykułu dowiesz się, jakie najważniejsze grupy produktów można znaleźć w naszej hurtowni elektrycznej.

Kable i przewody

W ofercie naszej hurtowni można znaleźć szeroki wybór kabli i przewodów od polskich i zagranicznych producentów, jak np. Tele-Fonika Kable SA. Zapewniamy wiele rodzajów kabli, które dedykowane są zarówno amatorom, jak i profesjonalistom z różnych branż. W asortymencie znaleźć można kable m.in. niskich, średnich i wysokich napięć wykonane z wysokiej jakości miedzi. Zapewniamy nawet okablowanie przeznaczone do zastosowania w trudnych warunkach, dlatego też naszymi klientami są przedsiębiorstwa działające w przemyśle górniczym czy okrętowym.

Przewody nawojowe

Bardzo ważnym punktem w naszej ofercie są przewody nawojowe emaliowane od uznanych producentów, takich jak m.in. LWW Śląska. W naszej hurtowni możesz zamówić druty nawojowe o różnych parametrach technicznych przeznaczone do specjalistycznych zastosowań. Druty nawojowe są używane w różnych branżach – od elektronicznej, aż po motoryzacyjną. Służą do m.in. do produkcji transformatorów, cewek, dławików oraz innych elementów indukcyjnych. Wykazują doskonałą odporność termiczną.

Rury osłonowe

Istotną grupę produktów w naszej hurtowni stanowią rury osłonowe, które służą do prowadzenia kabli i przewodów. Wykonane są przede wszystkim z polietylenu, który zapewnia przewodom należytą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki właściwościom tego materiału rury stanowią solidną ochronę przed wpływem różnorodnych niekorzystnych warunków, w tym działaniem skrajnych temperatur.

Osprzęt elektrotechniczny

W naszej hurtowni możesz zaopatrzyć się również w osprzęt elektrotechniczny. W tej kategorii produktów znaleźć można m.in. świetlówki i źródła światła, oprawy oświetleniowe (również przemysłowe i LED), rozdzielnie elektryczne czy aparaty do osprzętu elektroinstalacyjnego, gniazdka i mierniki elektryczne, wyłączniki i zasilacze oraz złącza kablowe, a także systemy prowadzenia przewodów i kabli, w tym rury osłonowe.